Gaziosmanpaşa
0 532 368 39 79
tesisatayyapi@gmail.com

Hakkımızda

Mutfak & Banyo Dekorasyon

Hakkımızda

Ay Yapı Tesisat olarak 1993 Yılların başında Ay Yapı Tesisat olarak faaliyet göstermeye başladık. 27 yıllık tecrübemiz ile su tesisatı sektöründe sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Yenilikçi bir firma olan Ay Yapı Tesisat, ülkemizde ilk çıkan kamera ile su tespit cihazlarını kullanan nadir firmalar arasında yer almaktadır. Ay Yapı Tesisat her geçen gün ilerleyen teknolojiyi takip ederek en yeni ekipmanlarla sizlerin sorunlarını en hızlı ve güvenilir bir şekilde çözümlemeyi amaç edinmiştir.

Ay Yapı Tesisat olarak yapmış olduğumuz işlerde kaliteli malzemeler kullanarak yapmış olduğumuz işin ömrünü ve kalitesini daima yüksek tutmak istedik. Su tesisatı ustalarımız alanında uzman kişilerden oluştuğundan dolayı usta kaynaklı tesisat hatalarını yok etmeyi amaçladık. Daima müşteri memnuniyetini firma prensibi haline getiren Ay Yapı Tesisat bu nedenle geçmişimizde onlarca mutlu referans bıraktık.

 

Daimi Müşteri Memnuniyeti

En iyi reklamın tavsiye olduğunun bilincinde olan firmamız, su tesisatında problem yaşayan siz değerli müşterilerimizin sorunlarına en iyi çözümü üretmek için çalışmaktadır. Sizin sunmuş olduğu görüş ve öneriler ışığında firma çizgisini belirleyen Ay Yapı Tesisat düşüncelerinize önem vermektedir.

Su Tesisatında Kaliteli Malzeme Kullanımı

Su tesisatında kullanılan malzemenin kalitesinin kullanım ömrü ile doğru orantılı olduğunun farkındayız. Bu yüzden yapmış olduğumuz su tesisatında kaliteli malzemeler ve son teknoloji kameralı tıkanıklık açma cihazları kullanarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Sizden gelen olumlu dönüşlerden anladığımız kadarıyla doğru yolda ilerlediğimizi düşünüyoruz.

Ay Yapı Tesisat  olarak vermiş olduğumuz hizmetler;

Hikayemiz

Ay yapı Tesisat İstanbul’da Bülent Canikli tarafından 2015 yılında kurulmuştur

Kurulduğu günden beri
Konut ofis mağaza otel alışveriş merkezi spor salonu ticari yapılar ve çok fonksiyonlu yapılarda bir çok tasarıma imza atmıştır.

Felsefemiz

Hayallerinizden yola çıkarak
Gösterişi konforu kaliteyi özgünlüğü
işlevselliği ve esnekliği bir arada tasarlamaktır..

Sizin için
Tasarımlarımızı en hızlı en doğru ve en kaliteli şekilde gerçeğe dönüştüren uzman ekibimizle daima hazırız.

Çünkü kalite Asla Tesadüf Değildir
Ay Yapı Tesisat